1. ZAMÓWIENIE i WYSYŁKA:

Żeby złożyć zamówienie w sklepie internetowym FORMMA.PL musisz najpierw wypełnić formularz rejestracyjny (znajduje się on w tabeli TWOJE KONTO pod hasłem STWÓRZ NOWY PROFIL). Od tej pory będziesz posiadał własne konto na naszej stronie, do którego za każdym razem przy okazji robienia zakupów, będziesz się mógł zalogować. Zamówienia realizujemy zgodnie z kolejnością wpłynięcia. Towar otrzymasz maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu zlożenia zamówienia i zaksięgowaniu przez bank wpłaconej należności na naszym koncie. Przeciętny czas realizacji zamówienia to 4 dni robocze, jeśli ten czas jest dłuższy ( urlop, choroba, remanent, dostawa) zostaniesz poinformowany mailowo o przybliżonym czasie wysyłki. Każde zamówienie będzie potwierdzane przez obsługę sklepu droga mailowa. Jeśli Twoje zamówienie nie zostanie przez nas potwierdzone - nie zrealizujemy go (sprawdź wtedy czy poprawnie wypełniłeś formularz rejestracyjny) Towar wyślemy do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej, usługą priorytetową Na Twoje specjalne życzenie możemy również dostarczyć Ci towar wybraną przez Ciebie firmą kurierską Uwaga! Kiedy otrzymasz przesyłkę, sprawdź jej stan. Gdyby zdarzyło się, że ulegnie uszkodzeniu podczas transportu - powiadom o tym fakcie przewoźnika i nas. Należy wtedy sporządzić protokół szkód, podpisany przez Ciebie i przewoźnika.
Zamówiony towar dostarczamy tylko na terenie Polski.

2. PŁATNOŚĆ i RABATY:

Zamówienie realizujesz przelewając pieniądze na nasze konto.

DANE DO PRZELEWU:

Numer rachunku: 95 1140 2004 0000 3102 4661 4799
Nazwa: ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz
Adres: Inflancka 19/11
Kod pocztowy: 00-189
Miejscowość: Warszawa

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu przez bank wpłaty na naszym koncie Możesz również skorzystać z usługi serwisu PRZELEWY24(www.przelewy24.pl), który jest partnerem naszego Sklepu internetowego. Pozytywne potwierdzenie uregulowania należności za pomocą w/w Serwisu jest dla nas równoznaczne z zaksięgowaniem przez bank wpłaty na naszym koncie. Podane ceny towarów nie zawierają kosztów wysyłki, które trzeba dodatkowo doliczyć do wartości zamówienia. Koszt wysyłki dla paczki priorytetowej, wysyłanej za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 15 złotych. Wszystkie ceny w sklepie FORMMA.PL są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Przy zamówieniu na powyżej 500 złotych transport zamówionego przez Ciebie towaru odbywa się na nasz koszt (za pośrednictwem Poczty Polskiej, usługą priorytetową) Dla zalogowanych klientów, z co najmniej miesięcznym stażem w naszym sklepie, istnieją trzy rodzaje rabatów:

Uwaga! W przypadku każdego z powyższych rodzajów rabatu dostawa zamówionego towaru odbywa się na nasz koszt (chyba że zażyczysz sobie dostawę wybraną przez Ciebie firmą kurierską - wtedy koszty takiej dostawy pokrywasz Ty).

3. REKLAMACJE I ZWROTY:

Istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru, w terminie 14 dni od dnia jego dostarczenia do klienta wraz z pisemnym potwierdzeniem rezygnacji oraz dowodem sprzedaży lub fakturą, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny .Ważne natomiast jest, że zwrotu możesz dokonać JEDYNIE pod warunkiem, że towar jest w stanie nienaruszonym tzn. nie może on nosić śladów użytkowania, musi być oryginalnie zapakowany. Zwrot towaru niezgodny z powyższymi zasadami nie zostanie przyjęty. Szczegóły zwrotu uzgodnij z nami telefonicznie bądź mailowo. 

UWAGA! Zwrotowi podlegają jedynie koszty zakupionych towarów. Nie zwracamy kosztów przesyłek. Koszty dostarczenia zwrotów do sklepu ponosi Klient. Towary, które zostały zakupione w naszym Sklepie FORMMA.PL objęte są rękojmią na zasadach ogólnych określonych w przepisach Kodeksu cywilnego. Jeżeli, zauważysz wadę, która nie powstała w wyniku niewłaściwego użytkowania, złóż reklamację.
Odeślij reklamowany produkt na adres naszego Sklepu FORMMA.PL, najlepiej zrób to po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Do wysyłanego towaru koniecznie dołącz opis wady oraz dowód sprzedaży lub fakturę. Koszt wysyłki ponosi Klient. Koszt wysyłki zwrócimy w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Reklamację rozpatrzymy po otrzymaniu produktu. Wszystkie informacje co do reklamacji będziemy przekazywać Ci na bieżąco. Ostateczny termin rozpatrzenia reklamacji i poinformowania Cię o jej rozpatrzeniu wynosi 14 dni. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji otrzymasz towar naprawiony lub nowy, pozbawiony wad - wyślemy go do Ciebie na nasz koszt. Jeśli danego towaru brakuje w naszym asortymencie, otrzymasz zwrot wpłaconej należności. Zwrotów należności dokonujemy przelewem na wskazane przez Ciebie konto lub adres. Jeśli chodzi o reklamacje z tytułu uszkodzeń podczas transportu, rozpatrujemy je wyłącznie na podstawie protokołu szkód podpisanego przez Ciebie i przewoźnika.
Reklamacje i zwroty należy kierować na adres:

ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz

Ul. Inflancka 19/11

00-189 Warszawa

4. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych naszych Klientów. Musisz wiedzieć ,że masz prawo wglądu w swoje dane, prawo do ich poprawiania, możesz także żądać zaprzestania ich wykorzystywania w bazie danych naszego Sklepu FORMMA.PL. Korzystając z naszych usług i rejestrując się przy pomocy formularza rejestracyjnego, zgadzasz się na wykorzystywanie i przechowywanie Twoich danych dla potrzeb realizacji umowy oraz innych prawnie usprawiedliwionych celów, w tym promocyjnych, marketingowych i ewidencyjnych. Korzystając z naszych usług i rejestrując się przy pomocy formularza rejestracyjnego, zgadzasz się na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144,poz. 1204 ze zm.).

5. POZOSTAŁE INFORMACJE:

Zawartość sklepu internetowego FORMMA.PL nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru. Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w sytuacji, gdy podana cena towaru będzie nieprawidłowa w skutek błędnego działania systemu teleinformatycznego Towary w dziale "Promocje" są ograniczone ilościowo. Realizacja zamówień zawierających takie towary odbywa się w kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT (w ciągu 7 dni od daty zakupu). Oferta sklepu ważna jest tylko na terenie Polski. Ceny towarów mogą ulec zmianie, jednak nie ma to wpływu na zamówienia już przyjęte do realizacji. Kolory oraz odcienie prezentowanego na zdjęciach towaru mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych ze względu na różnice w ustawieniach parametrów monitorów Znaki towarowe, handlowe, nazwy producentów i firm wykorzystane na naszych stronach są zastrzeżone. Wszelkie zamieszczone na stronie informacje w zakresie umowy sprzedaży reguluje kodeks cywilny.

Sklep internetowy FORMMA.PL działający pod adresem www.formma.pl prowadzony jest przez firmę : 
ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz 
NIP: 525-235-06-99 
REGON: 140920605 

Adres e-mail: biuro@formma.pl


Góra