+48 690 599 801

sklep@formma.pl

WSTĘP

Sklep internetowy FORMMA.PL działający pod adresem www.formma.pl prowadzony jest przez firmę : 

ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz 
NIP: 525-235-06-99 
REGON: 140920605 

Adres e-mail: biuro@formma.pl.

Administratorem danych osobowych klientów Sklepu jest firma ZAVISCHA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 19/11.

Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu internetowego Formma.pl, w szczególności zasady rejestracji, korzystania z konta Sklepu, składania zamówień i prowadzenia postępowania reklamacyjnego.

Dostęp do regulaminu ma każdy użytkownik w zakładce Regulamin na stronie sklepu www.formma.pl.

 

1. Zasady korzystania ze sklepu:                                                               

a) Klient ma możliwość założenia konta w Sklepie internetowym FORMMA.pl, które pozwala na złożenie zamówienia i dokonanie zakupów towarów dostępnych na stronie oraz korzystanie z innych usług oferowanych przez sklep internetowy FORMMA;

b) Klient ma możliwość złożenia zamówienia i dokonania zakupów towarów w Sklepie internetowym bez rejestracji indywidualnego konta jako „Gość”;

Warunkiem korzystania ze sklepu jest zapoznanie się z Regulaminem oraz jego zaakceptowanie.

Aby założyć konto na stronie Formma.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny w zakładce „Stwórz konto” podając dane zgodne z prawdą. Założenie konta jest dobrowolne i bezpłatne. Od tej pory Klient będzie posiadał własne konto na naszej stronie, do którego za każdym razem przy okazji robienia zakupów będzie mógł się zalogować. Jeśli Klient zapomni swoje hasło, może w każdej chwili skorzystać z opcji zmiany hasła korzystając z adresu e-mail podanego w trakcie rejestracji. W każdym momencie bez podania przyczyny Klient może wykasować konto, aby to zrobić należy wysłać żądanie usunięcie konta na adres e-mail sklep@formma.pl

Klient zobowiązuje się do korzystania ze sklepu w sposób nienaruszający przepisów prawa, zapisów w Regulaminie sklepu, praw osób trzecich jak również zasad współżycia społecznego

ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz nie ponosi odpowiedzialności za skutki przekazania osobom trzecim danych do logowania się na konto Klienta (hasło i login).

2.Składanie zamówień i zawieranie umów sprzedaży

Zamówienie w sklepie internetowym Formma.pl na produkty dostępne może złożyć osoba posiadająca konto na stronie, jak również użytkownik nie posiadający konta (jako gość z wyłączeniem zamówień PREORDER i PREORDER Fresh - możliwe są do złożenia tylko po założeniu konta na stronie FORMMA.pl) Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się i zaakceptowania regulaminu przed złożeniem zamówienia. Akceptując regulamin wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych potrzebnych do realizacji zamówienia.

Zamówienia na dostępne produkty dokonuje się poprzez dodanie produktów do „koszyka”, określeniu ich ilości, następnie wyborze form płatności i przesyłki oraz po zaakceptowaniu łącznej ceny zamówienia i kliknięciu „Potwierdzam zamówienie”. Klient musi podać i zaakceptować również dokładne dane do wysyłki towaru (zgodnie z wybraną formą wysyłki)

Poprawnie zrealizowane zamówienie następnie ma przydzielany unikalny numer i jest potwierdzane przez system drogą mailową. Zatwierdzenie zamówienie wiąże się z zawarciem umowy sprzedaży miedzy ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz a Klientem- po otrzymaniu ww. potwierdzenia dochodzi do zawarcia między Klientem oraz ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz umowy sprzedaży zamówionych przez Klienta towarów. W wiadomości wysłanej drogą elektroniczną z potwierdzeniem zamówienia Klient otrzyma również podsumowanie zamówionych produktów, ich łącznej ceny, wybranych sposobów płatności i sposobów wysyłki.

Zamówienia mogą być składane 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem okresów przerw technicznych.

3. Czas realizacji zamówień:

Realizacja zamówienia następuje tylko po prawidłowym wypełnieniu przez Klienta formularza zamówienia. W przypadku jakichkolwiek niejasności czy nieprawidłowości w przekazanych danych przez Klienta lub nieopłacenia zamówienia, ZAVISCHA z siedzibą w Warszawie może wstrzymać realizację zamówieni, o czym niezwłocznie poinformuje Klienta.

Zamówienia realizujemy zgodnie z kolejnością ich wpłynięcia i zaakceptowania płatności. Zamówienia na produkty dostępne w sklepie złożone i opłacone (gdy płatność się zaksięguje na koncie) w dzień roboczy do godz. 12:00 realizowane są jeszcze tego samego dnia, natomiast po 12:00 następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w dzień wolny od pracy zostanie zrealizowany następnego dnia roboczego. Jeśli czas realizacji zamówienia z przyczyn losowych się przedłuży (urlop, choroba, remanent, problemy techniczne), zostaniesz o tym przez nas poinformowany.

Każde zamówienie potwierdzone jest drogą mailową. Jeśli Twoje zamówienie nie zostało potwierdzone, nie realizujemy go – sprawdź, czy poprawnie wypełniłeś wszystkie dane w ścieżce zakupu.

Uwaga! Kiedy otrzymasz przesyłkę, sprawdź jej stan. Gdyby zdarzyło się, że ulegnie uszkodzeniu podczas transportu - powiadom o tym fakcie przewoźnika i nas. Należy wtedy sporządzić protokół szkód, podpisany przez Ciebie i przewoźnika. 
Zamówiony towar dostarczamy zarówno  na terenie Polski, jak również za granicę. Wszystkie możliwe opcje i koszty wysyłki pojawiają się w trakcie realizacji zamówienia po wypełnieniu adresu.

4. Ceny produktów:

Wszystkie ceny w sklepie FORMMA.PL są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (lub po zmianie waluty w Euro, Funtach lub Dolarach)  i zawierają podatek VAT. Podane ceny towarów nie zawierają kosztów wysyłki, które trzeba dodatkowo doliczyć do wartości zamówienia.

Sklep FORMMA.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, aktywowania akcji promocyjnych, udzielania rabatów, wprowadzania nowych produktów do sklepu internetowego. Ceny towarów mogą ulec zmianie, jednak nie ma to wpływu na zamówienia już przyjęte do realizacji, wiążąca cena produktu to cena potwierdzona w chwili złożenia zamówienia, z wyłączeniem błędów technicznych. Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w sytuacji, gdy podana cena towaru będzie nieprawidłowa w skutek błędnego działania systemu informatycznego.

 

5. PŁATNOŚĆ i RABATY:

Możliwe metody płatności : Przelew, PayPal, Przelewy24, gotówka (Poczta Polska za pobraniem, Biuro)

Zamówienie może być opłacone przez Klienta przez przelew zwykły:

DANE DO PRZELEWU:

Numer rachunku: 95 1140 2004 0000 3102 4661 4799 
Nazwa: ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz 
Adres: Inflancka 19/11 
Kod pocztowy: 00-189 
Miejscowość: Warszawa

Towar wysyłane są po zaksięgowaniu przez bank wpłaty na naszym koncie  Klient może również skorzystać z usługi serwisu PRZELEWY24 (www.przelewy24.pl) lub PayPal, który jest partnerem  naszego Sklepu internetowego. Pozytywne potwierdzenie uregulowania należności za pomocą w/w Serwisu jest dla nas równoznaczne z zaksięgowaniem przez bank wpłaty na naszym koncie..

Do każdego zamówienia dodawany jest dowód zakupu (paragon lub na życzenie faktura VAT). Klient informuje sklep o konieczności wystawienia faktury w komentarzu do zamówienia wysyłając jednocześnie dokładne dane do Faktury.

6. Dostawa produktów

Sposób dostawy zamówionych produktów wybiera Klient w trakcie realizacji zamówienia. Koszty wysyłki ponosi Klient, o dokładnych cenach zostaje poinformowany przy akceptacji zamówienia po wyborze formy przesyłki i określeniu adresu dostawy. Koszt dostawy jest uzależniony od wybranej przez Klienta opcji wysyłki, jak również miejsca dostarczenia paczki. Szczegółowy opis form dostawy opisany jest na stronie FORMMA.pl w zakładce „płatności” i „wysyłka”

Klient może wybrać również odbiór osobisty z biurze i zapłacić gotówką.

Czas realizacji i dostawę produktów PREORDER i PREORDER Fresh reguluje regulamin tych promocji (dostępny w zakładce PREORDER na stronie FORMMA.pl)

 

7. REKLAMACJE I ZWROTY:

a) Towary z regularnej sprzedaży:

Złożenie zamówienia na stronie FORMMA.pl wiąże się z zawarciem umowy między firmą ZAVISCHA Adam Mazurkiewicz a kupującym. Dwie strony mają prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia (w formie zwrotu towaru, wymiany, zrezygnowanie z realizacji przez strony).

Istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru, w terminie 14 dni od dnia jego dostarczenia do klienta wraz z pisemnym potwierdzeniem rezygnacji oraz dowodem sprzedaży lub fakturą, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny .Ważne natomiast jest, że zwrotu możesz dokonać JEDYNIE pod warunkiem, że towar jest w stanie nienaruszonym tzn. nie może on nosić śladów użytkowania, posiadać żadnych zabrudzeń itp. Zwrot towaru niezgodny z powyższymi zasadami nie zostanie przyjęty. Szczegóły zwrotu uzgodnij z nami telefonicznie bądź mailowo. 

Zwrotowi podlegają jedynie koszty zakupionych towarów. Nie zwracamy kosztów przesyłek. Koszty dostarczenia zwrotów do sklepu ponosi Klient. Towary, które zostały zakupione w naszym Sklepie FORMMA.PL objęte są rękojmią na zasadach ogólnych określonych w przepisach Kodeksu cywilnego. Jeżeli, zauważysz wadę, która nie powstała w wyniku niewłaściwego użytkowania, złóż reklamację. 

Odeślij reklamowany produkt na adres naszego Sklepu FORMMA.PL, najlepiej zrób to po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Do wysyłanego towaru koniecznie dołącz opis wady oraz dowód sprzedaży lub fakturę. Koszt wysyłki ponosi Klient. Koszt wysyłki zwrócimy w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Reklamację rozpatrzymy po otrzymaniu produktu. Wszystkie informacje co do reklamacji będziemy przekazywać Ci na bieżąco. Ostateczny termin rozpatrzenia reklamacji i poinformowania Cię o jej rozpatrzeniu wynosi 14 dni. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji otrzymasz towar naprawiony lub nowy, pozbawiony wad - wyślemy go do Ciebie na nasz koszt. Jeśli danego towaru brakuje w naszym asortymencie, otrzymasz zwrot wpłaconej należności. Zwrotów należności dokonujemy przelewem  na wskazane przez Ciebie konto lub adres. Jeśli chodzi o reklamacje z tytułu uszkodzeń podczas transportu, rozpatrujemy je wyłącznie na podstawie protokołu szkód podpisanego przez Ciebie i przewoźnika. 
Reklamacje i zwroty należy kierować na adres:

FORMMA Brand

Ul. Słomińskiego 1 lok.2

00-204 Warszawa

 

 

b) Produkty personalizowane : 

Produkty personalizowane oraz limitowane modele oznaczone symbolem PREORDER lub PREORDER Fresh nie podlegają zwrotom ani wymianom na inny rozmiar czy model, chyba że posiada wadę fabryczną - wtedy zostają wymienione na model wolny od wad. 

 

9. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych naszych Klientów. Musisz wiedzieć , że masz prawo wglądu w swoje dane, prawo do ich poprawiania, możesz także żądać zaprzestania ich wykorzystywania w bazie danych naszego Sklepu FORMMA.PL. Korzystając z naszych usług i rejestrując się przy pomocy formularza rejestracyjnego, zgadzasz się na wykorzystywanie i przechowywanie Twoich danych dla potrzeb realizacji umowy oraz innych prawnie usprawiedliwionych celów. Wyrażając zgodę na przesyłanie newslettera zgadzasz się na przesyłanie informacji handlowych, promocyjnych, marketingowych drogą elektroniczną zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144,poz. 1204 ze zm.).

 

10. POZOSTAŁE INFORMACJE:

Znaki towarowe, handlowe, nazwy producentów i firm wykorzystane na naszych stronach są zastrzeżone. Kolory oraz odcienie prezentowanego na zdjęciach towaru mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych ze względu na różnice w ustawieniach parametrów monitorów. Wszelkie zamieszczone na stronie informacje w zakresie umowy sprzedaży reguluje kodeks cywilny.


Góra