PREORDER jest systemem umożliwiającym zakup ZA PRZEDPŁATĄ limitowanego produktu, oznaczonego na naszym sklepie zieloną ikonką 

Jeśli do 17-tego dnia miesiąca złożysz zamówienie na produkt PREORDER i od razu z góry je opłacisz, produkt ten zostanie do Ciebie wysłany w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca (czyli do dwóch tygodni licząc od dnia 17-tego).

Produkty w systemie PREORDER są zawsze w korzystniejszej cenie oraz często są to NOWOŚCI niedostępne w formie tradycyjnego zakupu.

FRESH jest specjalną akcją promocyjną wybranych, limitowanych modeli produktów i działa całościowo w systemie PREORDER. Możliwość zakupu w czasie tej akcji, trwa zawsze tylko jeden tydzień, między 10-17 (FRESH WEEK) w każdym miesiącu. Oprócz zielonej ikonki  produkty FRESH dla wyróżnienia dodatkowo znajdują się w zielonej ramce i i posiadają dodatkową ikonkę FRESH  obok nazwy w głównym podglądzie.

Regulamin PREORDER:

  1. Trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem sklepu formma.pl aby móc złożyć zamówienie w systemie PREORDER (musisz założyć konto i się przez nie zalogować)
  2. Produkty PREORDER zamawiamy do 17-tego dnia każdego miesiąca i wysyłane są do zamawiającego w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca (do dwóch tygodni od 17-tego dnia miesiąca). 
  3. W przypadku akcji FRESH możliwość zamówienia produktu w promocyjnej cenie jest ograniczona tylko do jednego tygodnia w każdym miesiącu między 10-17 (FRESH WEEK) dniem miesiąca.
  4. Zamówienie uznaje się za potwierdzone po opłaceniu go najpóźniej do końca 17-tego dnia każdego miesiąca
  5. Jeżeli w jednym zamówieniu składanym na produkt PREORDER znajdują się również inne produkty ze sklepu (ale z regularnej sprzedaży, nie oznaczone już ikonką PREORDER) to takie zamówienie zostaje wysłane jedną paczką w terminie i na zasadach dostarczenia PREORDERA
  6. Przecenione produkty PREORDERA nie podlegają innym, dodatkowym promocjom
  7. Produkty PREORDERA, jako że są limitowane i robione na zamówienie, nie podlegają zwrotom ani wymianie
  8. Ze względu na konieczność wcześniejszego opłacenia zamówienia PREORDER, w tym systemie nie ma możliwości wybrania przesyłki za pobraniem.
  9. Wszystkie produkty dostępne w systemie PREORDER znajdują się w oznaczonej zielonym kolorem zakładce PREORDER w głównym menu sklepu formma.pl (podzakładka Preorder Fresh)
  10. Produkty FRESH oznaczone są zieloną ramką i ikonką , jak również symbolem  w podglądzie produktu. 

Góra